NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Motyka: Dzi¶ totalnie się skompromitowali¶my...
Motyka: Dzi¶ totalnie się skompromitowali¶my...(19.04) "Dziękuję za ciepłe słowa, na które tak naprawdę nie zasłużyli¶my. Dzi¶ totalnie się skompromitowali¶my. Wstydziłem się, że stałem przy ławce Górnika Zabrze. Niektórzy zawodnicy nie zdaj± sobie sprawy jaki szyld nosz± na piersi. O¶mieszyli¶my się przed kibicami totalnie, bo można przegrać 1:0 ale trzeba przynajmniej nawi±zać walkę. Dzi¶ praktycznie nie istniała żadna linia. Nie było poza Danchem, ani jednego zawodnika, który próbował cokolwiek w tym zespole uporz±dkować. Nie było boków, nie było ¶rodka, nie było napastników, nie było zespołu." - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Górnika Zabrze - Marek Motyka.

"Pokazali¶my totaln± bezradno¶ć. Będ±c u siebie nie oddali¶my praktycznie strzału na bramkę, aby zmusić bramkarza do interwencji. Poza stałymi fragmentami gry, które w jakim¶ sensie s± zagrożeniem to na boisku nie istnieli¶my. Oczywi¶cie miałem ogromne pretensje do zespołu. Bramki kuriozalne: pierwsza absolutnie do przewidzenia, wystarczyło, aby Prokop bardziej zdecydowanie zablokował strzał, ale niestety spóĽnił się i pech chciał, że piłka odbiła się od pleców Laskowskiego i wpadła do siatki. Powiedziałem w przerwie, że jest 45 minut na odrobienie strat i trzeba grać bardzo konsekwentnie, bo jeżeli stracimy drug± bramkę to nie jeste¶my w stanie tym zespołem wygrać tego meczu. Niestety przydarzył się drugi strzał, gdy piłka odbiła się od pleców i zmieniła kierunek. Dwa takie prezenty spowodowały, że Zagłębie grało bardzo spokojnie. Do¶wiadczony, ograny zespół przewyższał nas dzisiaj co najmniej o klasę. Szczerze powiedziawszy na ławce zostały zgliszcza, ludzie którzy s± zdrowi. Nadmiar kontuzji spowodował, że pole manewru w Górniku było praktycznie żadne.

Gratuluję i postawy i wyniku trenerowi Michniewiczowi. Ja jestem tym meczem załamany, nie takiego obrotu sprawy się spodziewałem. Można mecz przegrać, ale my dzi¶ nie podnie¶li¶my nawet rękawicy i nie próbowali¶my ambicj± i sercem nadrobić braków jakie s± w tym zespole. Prawda jest taka, że niektórzy zawodnicy nie doro¶li do tego by grać w pierwszym składzie, ale graj± z tego względu, że nie mam zdrowych zawodników. Mam 6 podstawowych zawodników kontuzjowanych, ale to marne usprawiedliwienie. Szansę pokazania się mieli ci, którzy nie grali ostatnio i niestety totalnie zawiedli. Jeszcze raz gratuluję trenerowi Michniewiczowi, natomiast ja za swój zespół totalnie się wstydzę.
" - dodał zabrzański szkoleniowiec.

WypowiedĽ trenera Czesława Michniewicza...

¬ródło: gornik.zabrze.pl

Kategoria: Liga
Czytano 8178 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Tre¶ć komentarza:Zamieszczaj±c swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w cało¶ci lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególno¶ci internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A